در سوگ رحمه للعالمین ......
ای رسول خدا چه حالی به تو دست می داد اگر می دیدی سرور تمام زنان جهان را که گریه کرد ،تو را خواند (وا ابتاه) گفت و یاری خواست برای اسلام و برای خود که به عزای پسرش نشسته و یاری می طلبید.چه حالی پیدا می کردی اگر او را بین در و دیوار می دیدی.چه حالی پیدا می کردی اگر در حالی که پهلویش سیاه و دنده اش شکسته بود او را می دیدی .چه حالی پیدا می کردی اگر می شنیدی که میگفت :جان من در زندان آه اندوهبار من است.کاش با اه ها جانم بیرون می آمد!بعد از تو خیری در زندگی نیست و گریه ام فقط از ترس این است که زندگیم طولانی شود!
وای از داغ تو پدرم!وای از مرگ پسر محبوب تو ،ابی الحسن مورد اعتماد و پدر نوه هایت حسن و حسین.این بهترین مردمان !اکنون او را در اسارت می کشن. و چه حالی پیدا می کردی ،اگر می شنیدی که ناله می کرد،از اندوه و مصیبتهای خود شکایت می نمود ،تو را صدا می زد و یاری می طلبید. و باور دارم شکایت دخترت را شنیدی و می دیدی که چه رفتاری با نزدیکان و دودمان تو می شود و می توانم تصور کنم چه حالی از دیدن و شنیدن ان به تو دست می داد.
خوب شود که نبودی تا ببینی با حسنت چه کردند نبودی تا پاره پاره های جگرش را ببینی در کربلا نبودی تا ببینی با عزیزانت چه کردند این بهترین مردمان!
خداوند به خاطر این مصیبت های بزرگ و وقایع دردناک،بهترین پاداشی را که خداوند به پیامبری بخاطر امتش می دهد به تو عنایت فرماید. و چگونه خداوند چنین پاداشی به تو ندهد که اگر صبر تو در راه خدا و به کمک او نبود و امتت را به خاطر این ظلم ها نفرین می نمودی ،تمام جهانیان از این جرائم نابود می شدند.
و اما خودم خجلت زده ام از خبرهای بدی که از گناهان من به شما میرسد از خبرهای ظلم به امتت و ساکت و بی عمل ماندن ما هر روز و هر ساعت در حالی که خودمان را از منتظران فرزندت مهدی می دانیم..........طبقه بندی: عمومی، 
نگارش در تاریخ چهارشنبه 14 بهمن 1388 توسط هفت آسمون | نظرات ()
درباره وبلاگ
موضوعات
آخرین مطالب
جستجو
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :


قالب وبلاگ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic