بشارت های انبیاء الهی درباره آمدن رسولی بر حق ، به نام محمد (صلی الله علیه و آله) و اینگونه شد مصلحت باری تعالی ..... ، که از پس هزاران هزار دسیسه های قوم شیطان و فقط از برای یک سه حرف (آیا) دراندرونی من من و تو ، روایاتش را این چنین امین بدارد که اکنون در دستان تفکر ماست ! از هر کیش و آیین که هستیم ..... ! در هر قوم و ملیت که پرورش یافته ایم .....! اگر سیاهیم و یا سفید ......! اگر عرب یا خواه عجم .....! ایرانی ....یهود .... یا نصاری ....! از برایمان بشارت های فرستاده است....

«ان کنتم مومنین» (تا مگر ایمان آورید)! تا مگر ایمان آوریم.....!

انجیل یوحنا

فصل چهارده _ آیات 16 ، 17،25 ،26  :

«اگر مرا دوست دارید احکام مرا نگاه دارید ، و من از پدر خواهم خواست و او دیگری را که فارقلیط است به شما خواهد داد که همیشه با شما خواهد بود، خلاصه حقیقتی که جهان آنرا نتواند پذیرفت زیرا که آنرا نمی بیند و نمی شناسد ، اما شما آنرا می شناسید زیرا که با شما می ماند و در  شما خواهد بود ....اینها را به شما گفتم مادام که با شما بودم. اما فارقلیط روح مقدس که او را پدر به اسم من می فرستد او همه چیز را به شما تعلیم دهد و هر آنچه گفتم به یاد آورد»

فارقلیط ، ترجمه عربی پریکلیتوس و به معنای احمد است. که مترجمین آن را از روی عمد یا اشتباه تسلی دهنده ترجمه کرده اند.

فصل پانزده_ آیه 26 :

" لیکن وقتی فارقلیط که من او را از جانب پدر می فرستم و او روح راستی است که از جانب پدر عمل می کند و نسبت به من گواهی خواهد داد."

فصل شانزده _ آیات 7 ، 12 ، 13 ،14 :

"و من به شما راست می گویم که رفتن برای شما مفید است ، زیرا اگر نروم فارقلیط نزد شما نخواهد آمد ، اما اگر بروم او را نزد شما می فرستم. اکنون بسی چیزها دارم  که به شما بگویم لیکن طاقت تحمل ندارید . اما چون آن خلاصه حقیقت بیاید او شما را به هر حقیقتی هدایت خواهد کرد ، زیرا او از پیش خود تکلم نمی کند . بلکه آنچه می شنود خواهد گفت  و از امور آینده به شما خبر خواهد داد...."

می بینید ..... ؟!!! تسلی دهنده هدایتگری که به حقیقت از آینده خبر می دهد و به او وحی می شود ..... !!!چه کسی است جز رسولی از جانب حق ....؟ چه کسی جز ختم پیغمبران ؟ چه کسی جز محمد (صلی الله علیه و آله) ؟

کتاب یهودا

آیات 15 ، 14 :

«لکن خنوخ "ادریس " که هفتم از آدم  بود . درباره همین اشخاص خبر داده گفت : اینک خداوند با ده هزار از مقدسین خود آمد تا بر همه داوری نماید و جمیع بی دینان را ملزم سازد و بر همه کارهای بی دینی که ایشان کردند و بر تمامی سخنان زشت که گناهکاران بی دین برخلاف او گفتند ....»

که ده هزار مقدس ، فقط با یاران رسول خدا ، محمد (صلی الله علیه و آله ) ، در فتح مکه مطابقت می کند.

سفر یهودا

باب 33 ، آیه 2

"و گفت خدا از کوه سینا آمد و برخاست از سعیر به سوی آنها و درخشید از کوه پاران  و آمد با 10 هزار مقدس از دست راستش  با یک قانون آتشین.... "

که طبق تحقیق جغرافی دانان پاران یا فاران مکه است. و ده هزار مقدس نیز چون بالا فقط با همراهان  رسول خدا (صلی الله علیه و آله ) تطبیق دارد .

و اما این آیات تنها بخش اندکی از گنجینه روایات محفوظ مانده است .

«ان کنتم تعقلون» (تا مگر تعقل کنید!) ..... تا مگر تعقل کنیم.

 

 
طبقه بندی: عمومی، 
نگارش در تاریخ سه شنبه 21 آبان 1387 توسط هفت آسمون | نظرات ()
درباره وبلاگ
موضوعات
آخرین مطالب
جستجو
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :


قالب وبلاگ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات